Vyhledání lidí přes web Lidé.cz
Konkrétního člověka, který je na portálu Lidé.cz zaregistrovaný, můžete najít velmi snadno také přes odkaz Vyhledat podle přezdívky – pouze kliknete na kolečko s lupou, vyplníte přezdívku a kliknete na Vyhledat.

Fotopříběhy na stránce Lidé.cz

Zajímavou funkcí českého seznamovacího portálu Lidé.cz jsou fotopříběhy. Do této rubriky můžete jednoduše nahrávat fotky z vašeho počítače a “vyprávět tak svůj příběh“. Stejně tak lze tyto fotopříběhy sledovat i u ostatních uživatelů Lidé.cz a blíže se tak seznámit s jejich životem.

Chatování s ostatními lidmi na webu Lidé.cz

Jak už bylo řečeno, Lidé.cz nejsou jen seznamkou pro ty, jenž hledají vážný vztah či flirtování, ale nabízejí i příležitost pro ty, kteří si chtějí najít nové přátele nebo si prostě jen tak pokecat o různých věcech. Přehled vašich konverzací s ostatními uživateli portálu Lidé.cz najdete pod odkazem Zprávy v horním menu. Po jeho rozkliknutí se vám zobrazí čtyři položky – Povídání, Žádosti, Oslovení a Koš. Vše je velmi přehledné a jednoduché, od přístupu k jednotlivým funkcím vás dělí jediné kliknutí myší.Aktivita na profilech uživatelů Lidé.cz

Prohlížíte si profil některého z uživatelů Lidé.cz a chtěli byste s ním navázat kontakt, nebo si jeho profil uložit, abyste na něj nezapomněli? U jednotlivých profilů máte několik možností, jak na dotyčnou osobu reagovat. Můžete kliknout na Sledovat a díky tomu tak vždy vidět fotopříběhy dotyčné osoby, dále můžete kliknout na Povídat si a začít si s ní chatovat. U jednotlivých fotek pak lze kliknutím na srdíčko dát najevo, že se vám vybraná fotografie líbí. V některých směrech se tak možná Lidé.cz do určité míry inspirovali oblíbeným Instagramem, který je dnes pro sdílení fotek jasnou jedničkou.

Diskusní fóra na projektu Lidé.cz

Jednou z funkcí, které byly součástí webu Lidé.cz i v minulosti, kdy se ještě jednalo v podstatě o sociální síť, jsou diskusní fóra. Ta zůstala dochovaná dodneška a jde bezpochyby o velmi zajímavou a užitečnou část, kde si lze snadno popovídat s jinými lidmi ze všech koutů naší země. K rozcestníku jednotlivých diskusních vláken se dostanete po kliknutí na odkaz Diskuze v horním menu stránky a na jejich úvodní stránce uvidíte přehled diskusí, které jsou zrovna aktivní a lidé do nich přispívají. Kliknutím na vybrané téma se pak automaticky dostanete přímo do zvolené diskuse a můžete si začít psát s ostatními lidmi. Abyste ale mohli s diskutováním začít, musíte mít kompletně vyplněný profil, resp. musejí v něm být doplněny všechny informace, u nich je hvězdička (tedy ty, jež jsou povinné). Bez kompletně vyplněného profilu si sice jednotlivá diskusní vlákna můžete prohlížet, nemůžete do nich ale přidat žádný příspěvek.

Kategorie diskusí na Lidé.cz

Na hlavní stránce pro diskusní fóra na Lidé.cz najdete jednak přehled aktuálních diskuzí, v nichž jsou zrovna lidé aktivní (ten si ještě můžete dál rozklikávat před odkaz Další diskuze a mít tak větší výběr) – pokud je vedle názvu fóra zelený puntík, číslo vedle něj ukazuje, kolik lidí je v něm zrovna online. Ve spodní části stránky jsou pak všechny diskuse rozděleny do deseti hlavních kategorií – Hudba a film, Počítače a internet, Sport, Láska a vztahy, Věda a technika, Zájmy a koníčky, Společnost, Sex, Kultura a umění, Ostatní. V každé z těchto kategorií pak najdete spoustu diskuzí, které už ale nejsou nijak roztříděny, každopádně výběr je velmi pestrý.


Reklama:
Randino.cz – Vyzkoušej jednoduchou seznamku online, registruj se a najdi své štěstí. 

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!